DK OKNA - plastová okna, plastové dveře, okna, dveře, zimní zahrady

dkokna.cz

 

Hlavní menu

Plastová okna
Plastové dveře
Dřevěná EURO okna
Dřevěné EURO dveře
Interiérové dveře
Stínící technika
Zimní zahrady
Zasklívání lodžií
Garážová vrata
Bytové doplňky
Stavební práce
REFERENCE
PROFIL SPOLEČNOSTI
KONTAKTY

Poslední články

E-Shop

Anketa

Jak jste nás našli?
Internet
26%
Inzerce
30%
Reference
22%
Ostatní
20%
Celkem hlasů: 14325

Partneři portálu
Kontakty

 Výroba webových stránek


 Krby do paneláku


Předpověď počasí

  Rychlé hledání

Dřevěné EURO dveře

Společnost DK OKNA s. r. o. v současnosti nabízí 2 dveřní systémy:

 

 

- CASET 54 a 68
- PANEL 54 a 68

....................................................................

 

Vstupní dveře Janošík CASET 54

- dveře s rámovou konstrukcí
- profil 54 mm
- izolační kazety a dvojskla
- lazury v přírodních odstínech

Janošík Caset 54 jsou originální vstupní dveře, kde rám křídla je vyroben z lepeného hranolu o síle 54 mm a doplňují ho izolační kazety a dvojskla. Svými izolačními vlastnostmi jsou tyto dveře předurčeny do míst s nižšími nároky na zateplení. Jsou vhodné do místností se zádveřím, vstupů bytových domů či bočních vchodů, kde nemusí odo-lávat náporům mrazivého větru. Ke dveřnímu křídlu je dodávána rámová zárubeň s profilem 68mm,vyrobená z eurohranolu. Její součástí je hliníkový práh a přídavné těsnění. Zárubeň může být doplněna bočním nebo horním světlíkem. K povrchové úpravě jsou používány vodou ředitelné lazury v přírodních odstínech.
 detail obrázku

 

 

 

Vstupní dveře Janošík PANEL 54

- hladké dřevěné dveře s izolační výplní
- profil 54 mm
- otvory a rýhy jakýchkoli tvarů
- krycí barvy nebo lazury

Janošík Panel 54 jsou hladké dveře o síle 54 mm. Dřevěný rám je vyztužen ocelovým profilem a přeplátován překližkou. Výplň křídla tvoří PUR pěna zajišťující dokonalé izolační vlastnosti. Dveře mohou být ozdobeny frézovanými rýhami nebo prosklenými otvory různých tvarů. Ke dveřnímu křídlu je dodávána rámová zárubeň s profilem 68 mm, vyrobená z eurohranolu. Její součástí je hliníkový práh a přídavné těsnění. Zárubeň může být doplněna bočním nebo horním světlíkem. K povrchové úpravě jsou používány vodou ředitelné lazury a krycí barvy vzorníku RAL.
 detail obrázku

 

 

 

Vstupní dveře Janošík CASET 68

- hladké dřevěné dveře s izolační výplní
- profil 68 mm
- izolační kazety a dvojskla
- lazury v přírodních odstínech

Janošík Caset 68 jsou vstupní dveře s rámovou konstrukcí a kazetovou výplní. Rám z eurohranolu o tloušťce 68 mm zaručuje dokonalou tvarovou stálost. Typického vzhledu je dosaženo kombinací izolačních kazet a dvojskel. Kazety obsahují PUR pěnu, která zabraňuje snížení tepelně izolačních vlastností v nejužších místech dveří. Nabídka lišt obsahuje šest profilů.Ke dveřnímu křídlu je dodávána rámová zárubeň s profilem 68 mm, vyrobená z eurohranolu. Její součástí je hliníkový práh a přídavné těsnění. Zárubeň může být doplněna bočním nebo horním světlíkem. K povrchové úpravě jsou používány vodou ředitelné lazury v přírodních odstínech. Dveře Caset 68 jsou ozdobou každého stylového domu.
 detail obrázku

 

 

 

Vstupní dveře Janošík PANEL 68

- hladké dřevěné dveře s izolační výplní
- profil 68 mm
- otvory a rýhy jakýchkoli tvarů
- krycí barvy nebo lazury

Hladké vstupní dveře Janošík Panel 68, o síle 68 mm, naleznou své místo v každém moderním domě. Dřevěný rám je oboustranně zaklopen překližkou a jeho střed je vyplněn PUR pěnou. Pro zpevnění křídla je rám vyztužen ocelovým profilem. Tato konstrukce umožňuje vyřezání různých otvorů, jež jsou zaskleny izolačními dvojskly velkého výběru vzorů. Designově zajímavým prvkem jsou rýhy, které mohou být vyfrézovány do překližkové desky, což vytváří dojem palubkových dveří. Janošík Panel 68 mají skvělé tepelně a především zvukově izolační vlastnosti. Ke dveřnímu křídlu je dodávána rámová zárubeň s profilem 68 mm, vyrobená z eurohranolu. Její součástí je hliníkový práh a přídavné těsnění. Zárubeň může být doplněna bočním nebo horním světlíkem. K povrchové úpravě jsou používány vodou ředitelné lazury a krycí barvy vzorníku RAL.
 detail obrázku

DK OKNA - plastová okna, plastové dveře, zimní zahrady, balkónové lodžie, dřevěná euro okna

HomepageArchiv článkůVyhledej článekZpráva z webu DKOKNA.CZRegistrace

Homepage
Archiv článků
Vyhledej článek
Zpráva z webu DKOKNA.CZ
Registrace